Lakiernik – KTP Interflex – Enschede

KTP Interflex

Dla naszego klienta w regionie Overijssel poszukujemy doświadczonych lakiernikow zajmujacych się malowaniem różnorodnych powierzchni.

Nasza oferta obejmuje malowanie samochodów osobowych, ciężarowych, kontenerów, przyczep, łodzi oraz maszyn. Pracujemy na materiałach takich jak stal, aluminium, drewno i plastik.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie powierzchni do malowania (czyszczenie, szlifowanie, odtłuszczanie).
  • Malowanie natryskowe różnorodnych powierzchni i materiałów
  • Kontrola jakości wykonanych prac.
  • Obsługa i konserwacja sprzętu malarskiego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w malowaniu natryskowym.
  • Jezyk angielski lub/i niderlandzki
  • Umiejętność pracy z różnymi materiałami (stal, aluminium, drewno, plastik).
  • Znajomość technik przygotowania powierzchni do malowania.
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • W razie potrzeby zakwaterowanie i transport do pracy

Lees hier meer